Zieloni w regionach

Regionalne władze Partii Zieloni

 

Warszawa:

Przewodnicząca Dagmara Misztela: dagmara.misztela@partiazieloni.pl

Sekretarzyni Aleksandra Kołeczek: aleksandra.koleczek@partiazieloni.pl

Spotkania koła w biurze Partii Zieloni, ul. Marszałkowska 53/46.

 

 

Kraków:

Przewodniczący Marcel Kwaśniak: marcel.kwasniak@partiazieloni.pl

Przewodnicząca Ada Smętek: ada.smetek@partiazieloni.pl

Spotkania koła w klubie Baza, ul. Floriańska 15

 

 

Wrocław:

Przewodniczący Paweł Pomian: pawel.pomian@partiazieloni.pl

Przewodnicząca Julia Rokicka: julia.rokicka@partiazieloni.pl

Sekretarz Maciej Słobodzian: maciej.slobodzian@partiazieloni.pl

Najbliższe spotkanie: 16 grudnia, godz. 18:00, EkoUnia (ul. Białoskórnicza 26)

 

Poznań:

Przewodnicząca Izabela Janicka: izabela.janicka@partiazieloni.pl

Przewodniczący Marcin Krawczyk: marcin.krawczyk@partiazieloni.pl

Sekretarz Aleksander Kołodziej: aleksander.kolodziej@partiazieloni.pl

Spotkania koła w Świetlicy – Kawiarni w Zamku, ul. Święty Marcin 80/82

 

Katowice:

Przewodnicząca Aleksandra Kluczka: aleksandra.kluczka@partiazieloni.pl

Przewodniczący Maciej Psych Smykowski: maciej.smykowski@partiazieloni.pl

Sekretarzyni Mira Jankowiak: mira.jankowiak@partiazieloni.pl

Spotkania koła w biurze Fundacji Piaskowy Smok, ul. Reymonta 20a

 

Gdańsk:

Przewodniczący Andrzej Gaj: andrzej.gaj@partiazieloni.pl

Spotkania koła w Europejskim Centrum Solidarności, plac Solidarności 1

Terminy po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

Toruń:

Przewodniczący Jakub Gołębiewski: jakub.golebiewski@partiazieloni.pl

Spotkania po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

Koszalin:

Przewodniczący Juliusz Adel: juliusz.adel@partiazieloni.pl

Spotkania po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

Szprotawa:

Przewodniczący Maciej Boryna: maciej.boryna@partiazieloni.pl

Spotkania po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

Inne miasta:

Koordynatorka ds. rozwoju struktur Aleksandra Kluczka: aleksandra.kluczka@partiazieloni.pl

Koordynatorka ds. rozwoju struktur Magdalena Wielgołaska: magdalena.wielgolaska@partiazieloni.pl

Jeśli chcesz założyć koło Partii Zieloni w Twoim mieście, zorganizować spotkanie, zacząć działać – napisz na powyższe adresy!