Widget Image
Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim
Title Image

Regiony

Dolnośląskie:

Koordynator wojewódzki Maciej Słobodzian: maciej.slobodzian@partiazieloni.pl

Wrocław:

Przewodniczący Paweł Pomian: pawel.pomian@partiazieloni.pl

Przewodnicząca Julia Rokicka: julia.rokicka@partiazieloni.pl

Sekretarz Maciej Słobodzian: maciej.slobodzian@partiazieloni.pl

 

Kłodzko:

Koordynatorka lokalna Agata Zasępa: akurat@post.pl, 607 713 388

Kujawsko-pomorskie

Koordynator wojewódzki Daniel Kaszubowski: danielkaszubowski@gmail.com

 

Bydgoszcz:

Przewodniczący Daniel Kaszubowski: danielkaszubowski@gmail.com

Przewodnicząca Magdalena Durczak: durczak.magdalena@gmail.com

Sekretarzyni Paulina Chechła: p.chechla@gmail.com

 

Toruń:

Koordynator lokalny Jakub Gołębiewski: jakub.golebiewski@partiazieloni.pl

Lubelskie

Region się organizuje!
Jeśli chcesz założyć koło Partii Zieloni w Twoim mieście, zorganizować spotkanie, zacząć działać – napisz na poniższe adresy!

Koordynatorka ds. rozwoju struktur Magdalena Wielgołaska: magdalena.wielgolaska@partiazieloni.pl

Lubuskie

Szprotawa:

Przewodniczący Maciej Boryna: maciej.boryna@partiazieloni.pl

Łódzkie

Koordynator wojewódzki Jakub Kobyliński: kubako83@gmail.com

Łódź:

Koordynator lokalny Jakub Kobyliński: kubako83@gmail.com

Mazowieckie

Koordynatorzy wojewódzcy:

Wojciech Kubalewski: wojciech@kubalewski.com

Urszula Zielińska: ula.zielinska@partiazieloni.pl

 

Warszawa:

Przewodniczący Wojciech Kubalewski: wojciech.kubalewski@partiazieloni.pl

Przewodnicząca Dagmara Misztela: dagmara.misztela@partiazieloni.pl

Sekretarzyni Aleksandra Kołeczek: aleksandra.koleczek@partiazieloni.pl

Spotkania koła w biurze Partii Zieloni, ul. Marszałkowska 53/46.

 

Radom:

Przewodnicząca Elżbieta Jagiełło: elzbieta.jagiello@partiazieloni.pl

Małopolskie

Kraków:

Przewodniczący Marcel Kwaśniak: marcel.kwasniak@partiazieloni.pl

Przewodnicząca Ada Smętek: ada.smetek@partiazieloni.pl

Sekretarz Jakub Palacz: jakubpalacz@wp.pl

 

Oświęcim:

Przewodniczący Mirosław Świerguła: miroslaw.swiergula@partiazieloni.pl, 793 165 567

Opolskie

Opole:

Koordynator lokalny Adrian Sulikowski: adrian.dotacje@o2.pl

Podkarpackie

Region się organizuje!
Jeśli chcesz założyć koło Partii Zieloni w Twoim mieście, zorganizować spotkanie, zacząć działać – napisz na poniższe adresy!

Koordynatorka ds. rozwoju struktur Magdalena Wielgołaska: magdalena.wielgolaska@partiazieloni.pl

Podlaskie

Łomża:

Przewodniczący Tadeusz Nowak: lomza@partiazieloni.pl

Pomorskie

Koordynator wojewódzki Andrzej Gaj: andrzej.gaj@partiazieloni.pl

 

Gdańsk:

Przewodniczący Andrzej Gaj: andrzej.gaj@partiazieloni.pl

Przewodnicząca Małgorzata Wójcik: malgorzata.wojcik@partiazieloni.pl

Rzeczniczka prasowa Monika Bernatowicz: monika.bernatowicz@partiazieloni.pl

Śląskie

Koordynatorka wojewódzka Aleksandra Kluczka: aleksandra.kluczka@partiazieloni.pl

 

Katowice:

Przewodnicząca Aleksandra Kluczka: aleksandra.kluczka@partiazieloni.pl

Przewodniczący Maciej Psych Smykowski: maciej.smykowski@partiazieloni.pl

Sekretarzyni Mira Jankowiak: mira.jankowiak@partiazieloni.pl

Spotkania koła przy ul. Reymonta 20a

Świętokrzyskie

Region się organizuje!
Jeśli chcesz założyć koło Partii Zieloni w Twoim mieście, zorganizować spotkanie, zacząć działać – napisz na poniższe adresy!

Koordynatorka ds. rozwoju struktur Magdalena Wielgołaska: magdalena.wielgolaska@partiazieloni.pl

Warmińsko-mazurskie

Koło mazurskie:

Przewodniczący Rafał Sikorski-Jesiotr: cookingbyrafirez@gmail.com

 

Elbląg:

Koordynatorka lokalna Angelika Domańska: a.jolantadomanska@gmail.com

Wielkopolskie

Koordynatorka wojewódzka  Izabela Janicka: izabela.janicka@partiazieloni.pl

 

Poznań:

Przewodnicząca Izabela Janicka: izabela.janicka@partiazieloni.pl

Przewodniczący Marcin Krawczyk: marcin.krawczyk@partiazieloni.pl

Sekretarz Maciej Bielat: maciej.bielat@partiazieloni.pl

 

Konin:

Przewodnicząca Miłosława Stępień: miloslawa.stepien@partiazieloni.pl

 

Piła:

Przewodnicząca Dagmara Hoffmann: dagmara.hoffmann@partiazieloni.pl

Przewodniczący Tomasz Wojciechowski: wojciechowski@oigo.pl

Zachodniopomorskie

Koordynator wojewódzki Robert Sucharzewski: robert.sucharzewski@partiazieloni.pl

 

Szczecin:

Przewodniczący Robert Sucharzewski: robert.sucharzewski@partiazieloni.pl

 

Koszalin:

Przewodniczący Juliusz Adel: juliusz.adel@partiazieloni.pl