fbpx
Widget Image
Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim
Title Image

Regiony

Dolnośląskie

Koordynator regionalny Seweryn Siewert: [email protected]

Jelenia Góra (powiat jeleniogórski, złotoryjski i kamiennogórski)

Przewodniczący Andrzej Skutnik: [email protected]

Przewodnicząca Izabela Ornaf: [email protected]

Sekretarz Marek Nowocień: [email protected]

 

Kłodzko

Przewodnicząca Lidia Zasępa: [email protected]

Przewodniczący Sławomir Machlowski: [email protected]

 

Wałbrzych

Przewodnicząca Sylwia Osojca-Kozłowska: [email protected]

Przewodniczący Tomasz Filipek: [email protected]

Sekretarzyni Małgorzata Beślerzewska: [email protected]

 

Wrocław

[email protected]

Przewodniczący Robert Suligowski: [email protected]

Przewodnicząca Julia Rokicka: [email protected]

Sekretarzyni Aneta Dukszto: [email protected]

Członek Zarządu Krzysztof Piłat: [email protected]

Członek Zarządu Seweryn Siewert: [email protected]

Członek Zarządu Wojciech Hałuszczak: [email protected]

Kujawsko-pomorskie

Bydgoszcz

Przewodnicząca Aleksandra Malich: [email protected]loni.pl

Przewodniczący Szymon Kajak: [email protected]

Sekretarz Piotr Malich: [email protected]

 

Toruń

Przewodniczący Jakub Gołębiewski: [email protected]

Przewodnicząca Grażyna Ziółkowska[email protected]

Sekretarzyni Monika Chmarzyńska[email protected]

Lubelskie

Lublin

[email protected]

Przewodniczący Tomasz Buczek: [email protected]

Sekretarz Maciej Bondyra: [email protected]

Lubuskie

Gorzów Wielkopolski

Przewodnicząca Monika Twarogal[email protected]

Przewodniczący Marek Wysocki: [email protected]

Sekretarzyni Maria Papieska

 

Krosno Odrzańskie

Przewodnicząca Hanna Dudzic: [email protected]

Przewodniczący Łukasz Dudzic[email protected]

 

Międzyrzecz

Przewodnicząca Daria Woźniak: [email protected]

Przewodniczący Robert Krzych: [email protected]

Sekretarz Łukasz Ruta: [email protected]

 

Ośno Lubuskie

Przewodniczący Arkadiusz Łukowski: [email protected]

Przewodnicząca Alicja Matwiejczuk: [email protected]

Sekretarzyni Ewa Drewniak: [email protected]

 

Szprotawa

Przewodniczący Maciej Boryna: [email protected]

Przewodnicząca Dorota Grzeszczak: [email protected]

Sekretarzyni Janina Matkowska: [email protected]

 

Zielona Góra

Przewodnicząca Joanna Liddane: [email protected]

Przewodniczący Krzysztof Pawluk: [email protected]

Sekretarzyni Wiesława Tokarska: [email protected]

 

Żary

Przewodnicząca Alina Rapacz: [email protected]

Sekretarzyni Urszula Gawlicka: [email protected]

Łódzkie

Koordynator regionalny Kuba Bilski: [email protected]

Konstantynów Łódzki

[email protected]

Przewodnicząca Dorota Sujecka

Sekretarzyni Anita Karaś

 

Kutno

[email protected]

Przewodnicząca Katarzyna Janczura: [email protected]

Sekretarz Marek Gołębiewski: [email protected]

 

Łódź

[email protected]

Przewodnicząca Magdalena Gałkiewicz[email protected]

Przewodniczący Kuba Bilski: [email protected]

Sekretarzyni Iwona Morawska: [email protected]pl

Skarbniczka Aleksandra Kopcik: [email protected]

Członkini Zarządu Agnieszka Średniak: [email protected]

Członkini Zarządu Maria Plucińska: [email protected]

Rzeczniczka Wiktoria Sakowicz: [email protected]

Małopolskie

Koordynator regionalny Krzysztof Dudek: [email protected]

Kraków

Przewodnicząca Katarzyna Zaczkiewicz: [email protected]

Przewodniczący Jakub Palacz: [email protected]

Sekretarzyni Anna Fleituch: [email protected]

Mazowieckie

Grodzisk Mazowiecki

Przewodniczący Mirosław Kaznowski: [email protected]

Przewodnicząca Karina Kozłowska[email protected]

Sekretarz Piotr Brzóska[email protected]

 

Płock

[email protected]

Przewodnicząca Maria Szygoska: [email protected]

Sekretarzyni Katarzyna Ostrowska-Olszewska[email protected]

 

Radom

[email protected]

Przewodniczący Robert Martyna: [email protected]

Sekretarz Jarosław Staniszewski: [email protected]

 

Siedlce

Przewodniczący Emil Myrcha[email protected]

Sekretarzyni Justyna Duszyńska: [email protected]

 

Warszawa Centrum

[email protected]

Przewodniczący Adrian Kulczyński: [email protected]

Przewodnicząca Anna Lewczuk: [email protected]

Sekretarz Jakub Bojanowski: [email protected]

Członkini Zarządu Ewa Kokoszycka: [email protected]

Członkini Zarządu Aleksandra Potępa: [email protected]

Członek Zarządu Leszek Ciepliński: [email protected]

Członek Zarządu Norbert Woźniak: [email protected]

Spotkania koła odbywają się w biurze Partii Zieloni, ul. Piękna 1b/22

 

Warszawa Białołęka

[email protected]

Przewodniczący Waldemar Kamiński: [email protected]

Przewodnicząca Renata Brząkała: [email protected]

Sekretarz/skarbnik Wojciech Brejnak: [email protected]

Członkini Zarządu Paulina Małecka: [email protected]

Członek Zarządu Daniel Ryjewski: [email protected]

 

Warszawa Mokotów-Ochota

[email protected]

Przewodnicząca Krystyna Boczkowska: [email protected]

Przewodniczący Andrzej Perkowski: [email protected]

Sekretarz Jacek Wabik[email protected]

Członkini Zarządu Urszula Dragan: [email protected]

Opolskie

Opole

Przewodnicząca Edyta Sławska[email protected]

Przewodniczący Adrian Sulikowski: adrian.dotacje[email protected]

Sekretarz Grzegorz Zyzik[email protected]

Podkarpackie

Rzeszów

Przewodnicząca Jolanta Omietońska: [email protected]

Sekretarz Przemysław Jednacz: [email protected]

Podlaskie

Podlaskie

[email protected]

Przewodniczący Stanisław Wyszyński: [email protected]

Sekretarzyni Anna Jankowska: [email protected]

Pomorskie

Gdańsk

Przewodniczący Marek Weryszko: [email protected]

Przewodnicząca Joanna Brauła: [email protected]

Sekretarz Rafał Gajewski: [email protected]

Rzeczniczka prasowa koła Aleksandra Bełdowicz[email protected]partiazieloni.pl

Śląskie

Katowice

Przewodnicząca Grażyna Kulik: [email protected]i.pl

Przewodniczący Krystian Mrukwa: [email protected]

Sekretarzyni Halina Kantor: [email protected]

 

Częstochowa

Przewodniczący Tomasz Knot: [email protected]

Przewodnicząca Agnieszka Jakimowicz: [email protected]

Sekretarzyni Agnieszka Kuśmierska: [email protected]

Świętokrzyskie

Region się organizuje!
Jeśli chcesz założyć koło Partii Zieloni w Twoim mieście, zorganizować spotkanie, zacząć działać – napisz na poniższe adresy!

Osoba kontaktowa

Magdalena Gałkiewicz: [email protected]

Warmińsko-mazurskie

Ełk

Przewodnicząca Beata Adamczyk: [email protected]

Sekretarzyni Anna Niewiadomska: [email protected]

Szczytno

Przewodniczący Wiesław Mądrzejowski: [email protected]

Sekretarz Jerzy Niemczuk: [email protected]

Wielkopolskie

Konin

[email protected]

Przewodnicząca Weronika Szkudlarek

Przewodniczący Przemysław Stępień

Sekretarzyni Anna Klechniowska

 

Kostrzyn Wielkopolski

Przewodnicząca Małgorzata Halt: [email protected]

Sekretarzyni Maria Bestry: [email protected]

Sekretarz Krzysztof Bestry: [email protected]

 

Piła

Sekretarz Tomasz Wojciechowski: [email protected]

 

Poznań

Przewodniczący Michał Stasiak: [email protected]

Sekretarz Aleksander Kołodziej[email protected]

 

Wielkopolska południowa

Przewodniczący Marcin Ptak: [email protected]

Przewodnicząca Anna Siewiera: [email protected]

Zachodniopomorskie

Szczecin

Przewodniczący Przemysław Słowik: [email protected]

Przewodnicząca Jagoda Żyłkowska: [email protected]

Sekretarz Andrzej Radziwinowicz: andrzej.radziwinowicz@partiazieloni.pl

Skarbniczka Małgorzata Matyja: malgorzata.matyja@partiazieloni.pl

 

Środkowopomorski (powiaty: białogardzki, drawski, kołobrzeski, koszaliński, sławieński, szczecinecki, świdwiński)

Przewodniczący Marcin Urbaniak: [email protected]

Przewodnicząca Iwona Palińska: iwona.[email protected]

Zagranica

Belgia – Bruksela

Przewodnicząca Joanna Kamińska: [email protected]

Przewodniczący Jarosław Świerczyna: [email protected]

Sekretarz Maciej Tomaszewski: [email protected]

 

Wielka Brytania – Londyn

Przewodniczący Jakub Piotrowski: [email protected]

Przewodnicząca Marta Tkaczuk: [email protected]

Sekretarz Mateusz Hess: [email protected]