Marek_Weryszko

MAREK WERYSZKO

Okręg nr 25 Miejsce 10

Powiaty: gdański, kwidzyński, malborski, nowodworski, starogardzki, sztumski, tczewski.

Miasta na prawach powiatu: Gdańsk oraz Sopot.

 

Zawsze interesowało mnie życie społeczne, chociaż nie zakładałem – jak pewnie większość
z Was – czynnego wejścia do jakiejkolwiek partii. Gdy jednak nowo wybrana władza pokazała pogardę dla praworządności, zasad i praw nas wszystkich, zrozumiałem, że tylko aktywna działalność i wejście do polityki może temu dać odpór. W 2015 roku przystąpiłem do KODu i od pierwszych dni jego istnienia czynnie w nim działam do dziś.

By jednak zmieniać naszą rzeczywistość i realnie mieć wpływ na warunki w jakich przyjdzie nam i naszym dzieciom żyć przez kolejne lata, szczególnie w kontekście katastrofy klimatycznej – zdecydowałem się przystąpić do partii Zielonych. Jedynej, której program i propagowane idee nie budzą moich żadnych wątpliwości.

Determinacji mi nie brakuje i choć urodziłem się w 1970r. na pięknej, lubuskiej ziemi to od ponad 20 lat moje serce bije na Pomorzu i dla Pomorza. Z wykształcenie jestem inżynierem i od ponad 25 lat gromadzę doświadczenia jako menadżer w dużych, międzynarodowych firmach.

Tak wiele jest do naprawy, tak wiele wymaga ochrony czy zmian. By Polska jednak była miejscem naszych marzeń, musimy odzyskać nasz kraj z rąk tych, którzy go do takiego dramatycznego stanu doprowadzili. Wierzę, że wspólnie, najbliższej jesieni uda nam się to zrobić.

marekweryszko.pl

Kontakt: marek.weryszko [at] partiazieloni.pl