fbpx
Widget Image
Widget Image
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim
Title Image

Regiony

Dolnośląskie

[email protected]

Koordynator wojewódzki Maciej Słobodzian: [email protected]

 

Jelenia Góra (powiat jeleniogórski, lwówecki, złotoryjski i kamiennogórski)

Przewodniczący Andrzej Skutnik: [email protected]

 

Kłodzko

Przewodnicząca Lidia Zasępa: [email protected]

Przewodniczący Sławomir Machlowski: [email protected]

 

Wałbrzych

Przewodnicząca Sylwia Osojca-Kozłowska: [email protected]

Przewodniczący Tomasz Filipek: [email protected]

Sekretarzyni Małgorzata Beślerzewska: [email protected]

 

Wrocław

Przewodniczący Robert Suligowski: [email protected]

Przewodnicząca Julia Rokicka: [email protected]

Sekretarzyni Aneta Dukszto: [email protected]

 

Zgorzelec (Bolesławiec, Lubań Lwówek, Jawor)

Przewodniczący Włodzimierz Bartkowiak: [email protected]

Przewodnicząca Dorota Tyniec: [email protected]

Kujawsko-pomorskie

Koordynatorzy wojewódzcy:

 Jakub Gołębiewski: [email protected]

Grażyna Ziółkowska: [email protected]

 

Bydgoszcz

Przewodniczący Daniel Kaszubowski: daniel.kaszubowski@partiazieloni.pl

Przewodnicząca Aleksandra Malich: [email protected]

 

Toruń

Przewodniczący Jakub Gołębiewski: [email protected]

Przewodnicząca Grażyna Ziółkowska[email protected]

Sekretarzyni Monika Chmarzyńska[email protected]

Lubelskie

Koordynatorzy wojewódzcy

Dorota Ozimek: [email protected]

Maciej Bondyra: [email protected]

 

Lublin

Przewodniczący Maciej Bondyra: [email protected]

Przewodnicząca Dorota Ozimek[email protected]

Sekretarz Ewa Stępniak: [email protected]

Lubuskie

Koordynatorzy wojewódzcy

Alicja Matwiejczuk: [email protected]

 

Międzyrzecz

Przewodnicząca Daria Woźniak: [email protected]

Przewodniczący Robert Krzych: [email protected]

Sekretarz Łukasz Ruta: [email protected]

 

Krosno Odrzańskie

Przewodnicząca Hanna Dudzic: [email protected]

Przewodniczący Łukasz Dudzic: [email protected]

Sekretarzyni Paulina Mackowicz: [email protected]

 

Ośno Lubuskie

Przewodniczący Arkadiusz Łukowski: [email protected]

Przewodnicząca Alicja Matwiejczuk: [email protected]

Sekretarzyni Ewa Drewniak: [email protected]

 

Szprotawa

Przewodniczący Maciej Boryna: [email protected]

Przewodnicząca Dorota Grzeszczak: [email protected]

Sekretarzyni Janina Matkowska: [email protected]

 

Zielona Góra

Przewodnicząca Joanna Liddane: [email protected]

Przewodniczący Krzysztof Pawluk: [email protected]

Sekretarzyni Wiesława Tokarska: [email protected]

 

Żary

Przewodnicząca Alina Rapacz: [email protected]

Sekretarzyni Urszula Gawlicka: [email protected]

Łódzkie

Koordynatorzy wojewódzcy:

Magdalena Gałkiewicz: [email protected]

 

Łódź

Przewodnicząca Magdalena Gałkiewicz[email protected]

Przewodniczący Tomasz Bedyk: [email protected]

Sekretarzyni Iwona Morawska: [email protected]

Skarbniczka Norka Kowalska: [email protected]

Rzeczniczka Wiktoria Sakowicz: [email protected]

Małopolskie

Koordynatorzy wojewódzcy

Krzysztof Dudek: [email protected]

Jakub Palacz: [email protected]

Grażyna Michałek: [email protected] – Oświęcim

 

Kraków-Południe

Przewodniczący Artur Mazur: [email protected]

Przewodnicząca Katarzyna Zaczkiewicz: [email protected]

Sekretarz Adam Czech: [email protected]

Sekretarzyni Anna Fleituch: [email protected]

 

Kraków-Północ

Przewodniczący Jakub Palacz: [email protected]

Sekretarz Piotr Szklarski: [email protected]

Mazowieckie

Koordynatorzy wojewódzcy

Wojciech Kubalewski: [email protected]

Urszula Zielińska: [email protected]

 

Warszawa

[email protected]

Przewodniczący Adrian Kulczyński: [email protected]

Przewodnicząca Violetta Łabanow: [email protected]

Sekretarzyni Ewa Kokoszycka: [email protected]

Sekretarz Sebastian Minor: [email protected]

Skarbnik Leszek Ciepliński: [email protected]

Spotkania koła w biurze Partii Zieloni, ul. Piękna 1b/22 lub w Galerii BWA, ul. Marszałkowska 34/50/666

 

Warszawa Białołęka

Przewodniczący Waldemar Kamiński: [email protected]

Przewodnicząca Renata Brząkała: [email protected]

 

Warszawa Mokotów-Ochota

Przewodnicząca Urszula Dragan: [email protected]

Przewodniczący Kamil Jabłoński: [email protected]

Sekretarzyni Joanna Drzazga: [email protected]

 

Płock

[email protected]

Przewodniczący Arek Gmurczyk: [email protected]

Przewodnicząca Maria Szygoska: [email protected]

Sekretarzyni Katarzyna Ostrowska-Olszewska: [email protected]

 

Radom

Przewodnicząca Beata Michalec: [email protected]

Przewodnicząca Robert Martyna: [email protected]

Sekretarz Jarosław Staniszewski: [email protected]

Opolskie

Koordynatorzy wojewódzcy

Anna Czyrska: [email protected]

Adrian Sulikowski: [email protected]

Opole

Przewodnicząca Edyta Sławska[email protected]

Przewodniczący Adrian Sulikowski[email protected]

Sekretarz Grzegorz Zyzik[email protected]

Podkarpackie

Region się organizuje!
Jeśli chcesz założyć koło Partii Zieloni w Twoim mieście, zorganizować spotkanie, zacząć działać – napisz na poniższy adres!

Koordynator wojewódzki Maciej Józefowicz: [email protected]

Podlaskie

Koordynatorzy wojewódzcy

brak

Koło podlaskie

Przewodnicząca Barbara Lipska[email protected]

Sekretarz Stanisław Giżycki: [email protected]

Pomorskie

Koordynatorzy wojewódzcy

Marek Weryszko: [email protected]

Małgorzata Wójcik: [email protected]

Karolina Lopez: [email protected]

 

Gdańsk

Przewodniczący Marek Weryszko: [email protected]

Przewodnicząca Małgorzata Wójcik: [email protected]

Rzeczniczka prasowa Monika Bernatowicz: [email protected]

Śląskie

Koordynatorzy wojewódzcy

Ewa Skotalczyk: [email protected]

Artur Wieczorek: [email protected]

 

Katowice

Przewodnicząca Grażyna Kulik: [email protected]

Przewodniczący Mateusz Spyra: [email protected]

Sekretarzyni Jaga Kolawa: [email protected]

Sekretarz Krystian Mrukwa: [email protected]

 

Częstochowa

Przewodniczący Roman Dąbrowski: [email protected]

Przewodnicząca Katarzyna Musiałczyk: [email protected]poczta.onet.pl

Sekretarzyni Beata Dąbrowska: [email protected]

Sekretarz Tomasz Knot: [email protected]

Świętokrzyskie

Region się organizuje!
Jeśli chcesz założyć koło Partii Zieloni w Twoim mieście, zorganizować spotkanie, zacząć działać – napisz na poniższe adresy!

Koordynatorka wojewódzka

Paulina Poniewska: [email protected]

Warmińsko-mazurskie

Koordynatorzy wojewódzcy

Wojciech Kubalewski: [email protected]

Urszula Zielińska: [email protected]

Wielkopolskie

Koordynatorki wojewódzkie

Izabela Janicka: [email protected]

Miłosława Stępień: [email protected]

 

Kalisz

Przewodniczący Michał Boruch: [email protected]

Sekretarz Michał Kühn: [email protected]

 

Konin

Przewodnicząca Miłosława Stępień: [email protected]

Sekretarzyni Weronika Szkudlarek: [email protected]

 

Kostrzyn Wielkopolski

Przewodniczący Piotr Hojeński: [email protected]

Przewodnicząca Maria Bestry: [email protected]

Sekretarz Krzysztof Bestry: [email protected]

 

Poznań

Przewodnicząca Izabela Janicka: [email protected]

Przewodniczący Paweł Grzybowski[email protected]

Sekretarz Aleksander Kołodziej[email protected]

 

Piła

Przewodnicząca Dagmara Hoffmann: [email protected]

Przewodniczący Grzegorz Marciniak: [email protected]

Sekretarz Tomasz Wojciechowski: [email protected]

Zachodniopomorskie

Koordynatorzy wojewódzcy

Juliusz Adel: [email protected]

Robert Sucharzewski: [email protected]

 

Szczecin

Przewodniczący Robert Sucharzewski: [email protected]

 

Koszalin

Przewodniczący Juliusz Adel: [email protected]

Zagranica

Belgia – Bruksela

Przewodnicząca Joanna Kamińska: [email protected]

Przewodniczący Jarosław Świerczyna: [email protected]

Sekretarz Maciej Tomaszewski: [email protected]

 

Wielka Brytania – Londyn

Przewodniczący Jakub Piotrowski: [email protected]

Przewodnicząca Marta Tkaczuk: [email protected]

Sekretarz Mateusz Hess: [email protected]